Ana Sayfa HakkımızdaKoltuk YıkamaHalı Yıkama HaberlerimizHizmetlerimizHalı Yıkama FiyatlarıHalı Yıkama İletişim

İzmir Çiğli Halı Yıkama Fabrikası

Halı Yıkama Fabrikası Çiğli İzmir

izmir bornova halı yıkama fabrikası

 
 
Profesyonel ekiplerimiz İzmir Çiğli halı yıkama fabrikamızda yüksek teknoloji ekipmanlarımızla tam otomatik makinalarda hijyen koşulları içinde her halı ve ürüne ayrı işlem uygulanmaktadır. Halınızın cinsine göre gerekli şampuanlarla halılarınızı yıkıyoruz. Yıkama sonrası halılarınızı el değmeden askılık sistemiyle sıcak hava depomuzda kurutulup otomatik bir şekilde paketleme bölümüne getirilir.

 

%100 temizlik garantisi veren halı yıkama fabrikamız, Halı yıkama hizmetimiz sonrası olabilecek memnuniyetsizlikte koşulsuz tekrar yıkama garantisi vermektedir. 

Güler yüzlü elemanlarımızla ve teslimat fişiyle teslim edilir.

Halı YıkamaKoltuk Yıkama, Yorgan ve Battaniye Yıkama, Yerinde Halı Yıkama, Saçak ve Overlok Tamiri, Temizlik ve İlaçlama, Kuru Temizleme, El Halısı YıkamaStep HalıÖzkanlar, Manavkuyu, Altıntaş, Bayramyeri, Eşrefpaşa, Yağhaneler, İşçievleri, Poligon, Üçkuyular, Urla, Şirinyer, Yeşilyurt, Hatay, Üçyol, Karataş, Mithatpaşa, Güzelyalı, İnciraltı, Kahramanlar, Gaziemir, Göztepe, Bahçelievler, Balçova, Alsancak, Narlıdere, Bostanlı, Mavişehir, Çiğli, Karabağlar, Bozyaka, Eski İzmir, Evka3, Bayraklı, Güzelbahçe, Çeşme ve Güzelyalı gibi İlçe ve semtlerimizde hizmet vermekteyiz.

 

 
 
 
Ana Sayfa Bizden halı ve Koltuk Yıkama Haberleri