Ana Sayfa HakkımızdaKoltuk YıkamaHalı Yıkama HaberlerimizHizmetlerimizHalı Yıkama FiyatlarıHalı Yıkama İletişim

Hakkımızda

izmir Halı Yıkama Fabrikası Yerleri Şirketi gibi Aramalarda bizimle İletişim kurmanızı tavsiye ederiz.

 

İzmir Garantili Halı Yıkama fabrikası

Garantili halı yıkama nedir?

Halı yıkama sonrası, HALI YIKAMAhizmetimizden memnun kalmaz iseniz KOŞULSUZ ve ÜCRETSİZ 2. YIKAMA GARANTİSİ VERİYORUZ.

Halılarınızı Bize yada X bir firmaya yıkatsanız dahi, sizlere tavsiyemiz;

 HALILARINIZ YIKAMADAN GELDİKTEN SONRA HEMEN ÖDEME YAPMAYIN.

Önce poşetlerinde 1-2 tane halı çıkartıp, kontrol edin. Temiz yıkandığından emin olduktan sonra halı yıkamacı nın ödemesini yapın.

Bizim Yıkamamızdan memnuniyetsizliğiniz olması durumunda KOŞULSUZ tekrar yıkama garantisi veriyoruz.

Nemli halılarda bakteri üreme olasılığı yüksektir. İzmir Halı Yıkama firmamızda her el dokuma halı yıkama sürecinde renk vermemesi için en uygun solüsyonlu şampuanlarla yıkama yapılır ve bu sayede renklerinin karışması ve akması önlenmiş olur. İzmir halı yıkama firmamız, halı yıkama işlemlerini garantili ve temiz bir durumda yapmaktadır. Yapan kişinin duygularıyla ilmik ilmik özenilen, ipeklerle sanat işlenen ipek halılar oldukça değerli ve düzgün halılardır. Halı Yıkamada sıkma ve kurutma mutlaka kapalı kurutma faaliyet alanında yapılmalıdır. Koltuklarınızda bulunan inatçı lekeleri koltuk örtüleri ile gizlemek zorunda kalmayın, düzgün koltuk yıkama deterjanlarımız ile koltuklarınızı detaylı yıkayalım. 


Yaşam alanlarınızda hijyenik bir halım olsun diyenlerin güveneceği tek adresi firmamız . Halınızı neden temizlemeniz / temizletmeniz gerekir. 

Firmamız halı yıkama hizmetinin hariçinde koltuk yıkama, yerinde yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, stor perde yıkama, sandalye yıkama ve halı tamiri hizmetlerinide siz değerli müşterilerine sunmaktadır. ile aradığınız en iyi temizliğe kavuşacak ve ortamlarınızda hijyeni açığa çıkartmış olacaksınız. Halılarınızı ne sıklıkta temizletmeniz gerekir. En çok yıkama şikayeti bünyan halılarından gelmektedir çünkü sık örgülü olması nedeniyle bazı yıkama firmaları halının içine giren kirleri farketmeden yıkamaktadırlar. Son sistem teknolojiye uygun fabrika kuruluşumuz ve antibakteriyel halı temizliği koşullarımız ile İzmir arasında en öncü halı yıkama firmasıyız. 

Halı yıkama konusunun tamamen tecrübe ve birikime bağlı olduğu bugün hizmet almak istediğiniz her an İzmir halı yıkama fabrikalarıyla iletişime geçerek dilediğiniz kalitenin çok daha üstünde hizmeti ayağınızda bulabilirsiniz. 

İzmir de Halılarınızın zamanla aşınmış ve yıpranmış overloklarını firmamız yeniler ve gereken müdahale yapıyoruz.

Son sistem otomatik halı yıkama makineleri yıkama faaliyetlerini gayet temizlenmiş ve hiç bir zarar vermeden yıkamaktadır. Halı Yıkama bu başarısını halı yıkamada öncü ve ilklerden olup tecrübe, teknoloji ve uygun fiyatı siz değerli müşterilerine sunmaya devam etmekteyiz. Halılarınızı hem temizlenmiş hem de usulüne göre yıkanmasını istiyorsanız o bir halde İzmir halı yıkama ile görüşerek halılarınızın yıkanmasını talep edebilirsiniz. olarak,halılarınızı yıkatmaya karar verdiğinizde veya halılarınızın temizlenme zamanı geldiğinde bir telefonla ücretsiz servislerimizle evinizden alıp,halılarınız itina ile yıkandıktan sonra yine ücretsiz servislerimizle evinize kadar getirilip teslim ediyoruz. Shaggy halılar kalın hayvan postuna benzeyen tüylü halılardır; yakın zamanda en çok tercih edilen halıların başındadır. İzmir halı yıkama olarak, bizimle her açıdan memnun olacaksınız. Farklı ilkemiz ve sorgusuz müşteri memnuniyeti anlayışımızla öne çıkan firmamız, kaliteden ödün vermeyen bir yapıya sahiptir. İzmir genelinde sağlam kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktayız. 

İzmir Geneli Halı koltuk yıkama hizmeti verdiğimiz semtler;

İzmir, Alsancak, Asmaçatı, Altındağ , Bayraklı, Basmane, gaziemir, Balçova, Bornova, Bostanlı, bozyaka, Buca, Çamdibi, Çankaya, Çınar Mahallesi, Eşrefpaşa, Evka 1, 

Evka 2, Egekent, Fahrettin Altay, Gediz, Gürçeşme, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gümüşpala, Gültepe, Hatay, Karataş, İnciraltı, İşçievleri+

 Bayraklı, Basmane, gaziemir, Balçova, Bornova, Bostanlı, bozyaka, Buca, Çamdibi, Çankaya, Çınar Mahallesi, Eşrefpaşa, Evka 1, 

Evka 2, Egekent, Fahrettin Altay, Gediz, Gürçeşme, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gümüşpala, Gültepe, Hatay, Karataş, İnciraltı, İşçievleri Karabağlar,  karşıyaka, Kaynaklar, Küçükyalı, Küçükpark, Kahramanlar, Konak, Narlıdere, mimkentkent, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Sarnıç, İnönü Caddesi, Soğukkuyu, Osmangazi, Pasaport, Şirinyer, Uzundere, Üçyol, Üçkuyular, Yeşilova, Yeşilyurt, Yenişehir, Zincirlikuyu, Çiğli, Naldöken, Yelki, Yeşildere, Pınarbaşı, Kibar, Işıkkent, Ulukent, İstasyonaltı, İmpatlı, Güzelbahçe, Harmandalı,

Tüketiciler bu konuda mükemmel davranıp seçici olmalıdırlar, olumsuz takdirde bir çok aksiliklerle karşılaşarak kendilerine hiç bir halde muhattap bulamaz hale gelebilirler. 


İzmir halı yıkama bir şekilde size bir telefon kadar yakınız. Halı yıkama fiyatları, genellikle piyasa konumuna göre belirlenmesine rağmen, firmalar kendi pozisyonlarına göre de fiyatları belirlemektedirler. Halılarınızın çabuk kirlenmemesi için günlük süpürün. Lekelenen halılar için kusursuz Halı Temizleme hizmeti alınmalıdır. İpek halı yıkama uzmanlık istediği için İzmir firmamıza danışmadan halılarınızı yıkatmayınız. Halı yıkama süreci sonlandırıldığında halı yüzeyinde herhangi bir kimyasal kalmamalıdır. 

Ana Sayfa Bizden halı ve Koltuk Yıkama Haberleri