Ana Sayfa HakkımızdaKoltuk YıkamaHalı Yıkama HaberlerimizHizmetlerimizHalı Yıkama FiyatlarıHalı Yıkama İletişim

İzmir Çankaya Halı Yıkama Fabrikası

Halı Yıkama Fabrikası Çankaya İzmir

izmir bornova halı yıkama fabrikası

İzmir Çankaya halı yıkama fabrikamızda halınızın cinsine göre gerekli makineler ve şampuanlarla halılarınızı yıkıyoruz. Yıkama sonrası halılarınızı el değmeden askılık sistemiyle sıcak hava depomuzda kurutulup otomatik bir şekilde paketleme bölümüne getirilir. 

Bornovada hem uygun fiyat hemde %100 temizlik garantisi veren halı yıkama fabrikamız, Halı yıkama hizmetimiz sonrası olabilecek müşteri memnuniyetsizliğinde koşulsuz tekrar yıkama garantisi vermektedir. 

 
Bornava geneli halı yıkama, koltuk yıkama hizmeti veren halı yıkama şirketi miz, Sizlere haftanın 7 günü kesintisiz hizmet vermektedir.
Bornova İzmirde Halı yıkama yerleri ve fabrikaları arasında her zaman en uygun halı yıkama fiyatları en iyi halı yıkama fabrikası olduk. Halı yıkama izmir denildiğinde ise akıllara Bornovada ilk gelen halı yıkama firmaları arasında lider firmayız.
 
İzmirde halı yıkama fiyatları konusunda sektöründe sizlere çok hijyenik, çok kaliteli halı yıkıyoruz diyen, halı yıkama, koltuk yıkama fiyatları için bizden fiyat almanızı tavsiye ederiz.  
 
Halı temizleme de İzmir’in Bornova, Bayraklı, Karşıyaka, Konak, Pınarbaşı gibi bir çok bölgesine servisimiz mevcuttur. İzmir halı yıkama firmaları arasında en prestijli firma olmaktan gurur duyuyoruz.
 
Ana Sayfa Bizden halı ve Koltuk Yıkama Haberleri